11.10.2013

Seminarium poświęcone ochronie własności intelektualnej

nauka wpzb

24 października odbędzie się pierwsze seminarium: Nauka w parze z biznesem – ochrona własności intelektualnej i komercjalizacja wyników badań. Jest ono dedykowane zarówno dla doktorantów jak również wszystkich pracowników naukowych zainteresowanych tematem. Dla doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  uczestnictwo w seminarium  i uzyskanie wpisu do indeksu będzie zaliczało zajęcia fakultatywne.

Warsztaty odbędą się w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym. Wszystkich zainteresowanych tematyką innowacji i komercjalizacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jak również osoby z poza uczelni bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Spotkanie poprowadzi Karolina Dzwonek – Manager ds. Innowacji projektu BASTION

Data: 24 października

Temat: Nauka w parze z biznesem – ochrona własności intelektualnej i komercjalizacja wyników badań.

Miejsce: Centrum Biblioteczno-Informacyjnym, sala  117

Link do Plakatu PDF.