28.10.2013

Kolejne seminarium: poświęcone ochronie własności intelektualnej i komercjalizacji wyników badań

nauka wpzb

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie 7 listopada odbędzie się kolejne seminarium: Nauka w parze z biznesem – ochrona własności intelektualnej i komercjalizacja wyników badań. Jest ono adresowane zarówno dla doktorantów jak również wszystkich pracowników naukowych zainteresowanych tematem. Dla doktorantów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego  uczestnictwo w seminarium  i uzyskanie wpisu do indeksu będzie zaliczało zajęcia fakultatywne.

Warsztaty odbędą się w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym. Wszystkich zainteresowanych tematyką innowacji i komercjalizacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jak również osoby spoza uczelni bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Spotkanie poprowadzi Karolina Dzwonek – Manager ds. Innowacji projektu BASTION.

Szacowany czas trwania 1h.

Temat: Nauka w parze z biznesem – ochrona własności intelektualnej i komercjalizacja wyników badań.
Miejsce: sala  117 Centrum Biblioteczno-Informacyjne

www.bastion.wum.edu.pl