22.04.2015

Dr Duncan Holmes spotka się ze studentami WUM

Dr Duncan Holmes

Już 23 kwietnia zapraszamy do udziału w spotkaniu z Dr Duncanem Holmesem, dyrektorem działu GlaxoSmithKline

zajmującego się współpracą z grupami akademickimi Discovery Partnerships with Academia (DPAc).

Będzie to unikalna okazja do nawiązania współpracy z poważną firmą farmaceutyczną na poziomie badań podstawowych.

Dr Holmes opowie o możliwościach współpracy z GSK w ramach wspólnych projektów naukowo-badawczych oraz wysłucha kilku naukowych prezentacji dotyczących badań nad nowymi potencjalnymi celami terapeutycznymi.

Spotkanie odbędzie się 23 kwietnia w godzinach 10-12, na terenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Żwirki i Wigury 61, sala 117 (budynek CBI). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!