Podziel się:

Ewa Debudaj

DSC_3377

Ewa Debudaj, magister finansów i bankowości oraz magister filologii angielskiej. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń uwierzytelnionych i prawniczych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz w zakresie handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Ma wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami europejskimi. W swojej karierze zajmowała się: organizacją i rozliczaniem projektu w ramach 5. Programu Ramowego Unii Europejskiej, koordynacją licznych projektów w ramach Programu Leonardo da Vinci oraz Inicjatywy Wspólnotowej Equal. Jako prelegent i juror brała udział w konferencjach i szkoleniach poświęconych promocji i realizacji programów europejskich.

Przygotowała również liczne tłumaczenia w zakresie programów unijnych, edukacji i szkolnictwa oraz finansów i bankowości.

W ramach projektu BASTION Ewa zajmuje się organizacją pakietu zadań WP2. Jej zadaniem jest promocja projektu, organizacja konferencji i warsztatów, oraz upowszechnianie wyników badań prowadzonych w ramach projektu.