Data publikacji:

04.08.2015

Kategoria:

Tagi:

Podziel się:

Dr Anna Wójcicka z BASTIONu ma werwę

Anna Wójcicka
Nie bądź gapa, przechytrz raka!

Docent Anna Wójcicka wraz z zespołem opracowuje nowoczesne testy genetyczne, umożliwiające pełną ocenę ryzyka zachorowania na nowotwory dziedziczne. Chce, żeby jej badania przyczyniły się do rozwinięcia w naszym kraju wczesnej diagnostyki i prewencji onkologicznej, które znacząco wpłyną na zmniejszenie zachorowalności i umieralności na nowotwory w Polsce.

Jak wybieramy „Polaków z werwą”?

Konkurs „Polacy z werwą” chce pokazać młodych utalentowanych Polaków, których łączą pasja i wytrwałość, a w swoich dziedzinach odnoszą sukcesy.

Zwycięzców wyłania się w trzyetapowym głosowaniu. W pierwszym etapie jurorzy wyłonili po trzech kandydatów w każdej kategorii. Następnie do 6 września każdy może głosować na swoich faworytów.

Głosowanie odbywa się przez stronę internetową Polacyzwerwa.pl, a od sierpnia – także przez Vitay.pl oraz na stacjach paliwowych sieci PKN Orlen. Po podliczeniu wszystkich głosów zostanie wyłonionych dwóch finalistów w każdej dziedzinie. Spośród nich jurorzy wybierają laureata każdej z siedmiu kategorii. Ich nazwiska poznamy podczas uroczystej gali w październiku.

Zobacz również

YouTube

 
Obserwuj nas na Twitterze

 
Facebook